Biliūnų kaimo bendruomenė apdovanota konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“

Liepos 3-ąją Raseinių rajono savivaldybėje apdovanoti konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ dalyviai. Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga 2019 metais toliau tęsė tradiciniu tapusį konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“.

Dešimtus metus skaičiuojančio konkurso pagrindinis tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių. Buvo siekiama skatinti bendruomenių narius saugiai elgtis kelyje, viešinti informaciją apie bendruomenėse vykdomą saugaus eismo veiklą, išaiškinti aktyviausias, saugaus eismo srityje kūrybingiausias bendruomenes. Į kvietimą dalyvauti konkurse atsiliepė (pateikė saugaus eismo projektus) 83 įvairios visuomeninės organizacijos, 122 bendruomenės, tarp jų ir 12 dalyvių iš Raseinių rajono. Smagu, kad tarp konkurso prizininkų buvo ir pinigines premijas gavo mūsų Biliūnų kaimo bendruomenė bei kitos rajono bendruomenės Šiluvos bendruomenė ,,Aušrinė“,  Berteškių, Kaulakių, Mirklių, Anžilių, Butkiškės, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga. Kitiems projekto dalyviams, kurie nelaimėjo pagrindinių prizų: Betygalos, Ramonų, Nemakščių, Gyvosios versmės kaimo bendruomenėms taip pat buvo skirtos Lietuvos automobilių kelių direkcijos padėkos bei dovanos. Papildomame konkurse „Saugus krepšys“ 3 vietą užėmė Kaulakių kaimo bendruomenės narė Neringa Rusteikienė.

Dėl karantino konkurso organizatoriai nerengė baigiamojo renginio, kuris turėjo vykti Šiluvoje, todėl Raseinių rajono dalyviams skirtas padėkas ir dovanas atvežė Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus komunikacijos vadybininkas Linartas Kiškis. Kalbėdamas apie jau daugelį metų organizuojamą „Eismo saugumo bendruomenėse“ konkursą, Linartas Kiškis pabrėžė, kad Raseinių rajonas yra aktyviausias visoje Lietuvoje įgyvendinant eismo saugumo veiklas. Konkurso dalyvius pasveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla. Savivaldybės vadovai negailėjo gražių žodžių mūsų rajono kaimo bendruomenėms, kurios rūpinasi eismo saugumu, aktyviai dalyvauja šiame konkurse įgyvendinant eismo saugumo prevencines priemones. Džiugu, jog Raseinių rajono kaimo bendruomenių aktyvumas ir iniciatyvumas pastebimas ne tik vietos, bet ir valstybiniu lygmeniu. Mūsų rajono kaimo bendruomenės jau gali ruoštis naujam konkursui „Eismo saugumas bendruomenėse 2020“.