Sėkmės istorijos

 

Sėkmės istorijos autoriaus nominacija – aukščiausias Biliūnų kaimo bendruomenės apdovanojimas, skirtas  ne bendruomenės nariams, o geriems žmonėms, kurie  savo idėjomis, savanoryste, materialine parama ar kokia nors kita iniciatyva prisideda prie bendruomenės klestėjimo. Nominacijos autorius  renkamas ir tvirtinamas bendruomenės visuotinio susirinkimo metu.

Skatinant tolimesnes žmonių įvairiapusiškas iniciatyvas ir jų viešinimą Sėkmės istorijos autoriaus nominacija įteikiama tik kartą metuose,  Kaštonų žydėjimo šventės metu, kurios metu autorius apdovanojamas gerumo sparnais, padėka, jo vardinė lentelė pritvirtinama  Biliūnų  sėkmės istorijų lentoje.

 Sėkmės istorijos autoriai:

2013 m. Arvydas Bartkevičius už labai visiems netikėtą savo vaikystės kaimui skirtą 5000,00 litų piniginę kalėdinę dovaną. Kurios dėka buvo pastatytos 4 ąžuolinės skulptūros, savo tematika jungiančios iškilią Biliūnų praeitį su dabartimi. Skulptūrų parkelis džiugina vietos gyventojus ir kaimo turistus.

 

 

2014 m. Darius Janušauskis už kūrybiškumą, širdies ir rankų prisilietimą, kuriant ąžuolinių skulptūrų parkelį bei neabejigumą Biliūnų krašto žmonėms ir kraštovaizdžiui.

2015 m. Viktorija Sebeckienė  už savanorystę rengiant viešosios erdvės apželdinimo projektą, kurį vizualizavus neatpažįstamai pasikeitė Biliūnų kaimo veidas, visiems tapo patogiau ir gražiau gyventi, o apsilankusiems – nuostabu ir nepamirštama. 

2016 m. Ema Laurynaitė už asmeninę savanorystę ir prijungtą didelį jaunų žmonių savanorių būrį, kūrybiškumą, kuriant ir dekoruojant Kaštonų žydėjimo šventes.

2017 m. Erika, Karolis, Kristina ir Vidai Jasaičiai už nuolatinį rūpestį  ir įvairiapusišką pagalbą bendruomenei, jos aplinkos priežiūrą ir puoselėjimą, perdažytus vaikų žaidimo įrenginius, padarytus bei pastatytus futbolo vartus viešojoje erdvėje.

2018 m. Kazimieras Vaitkevičius už nuolatinį Biliūnų kraštovaizdžio puoselėjimą, asmeninį pavyzdį, kad reikia daryti, o ne galvoti, kad reiktų daryti ir auksinę frazę „Norit minkščiau vaikščioti – viską imk į padus, o ne į galvą“. 

2019 m. Linas Bielskis už dalykišką bendradarbiavimą, bendrus projektus ir įdomias ekskursijas, nuoširdžius patarimus ir pagalbą, pažintį su butkiškiečiais, humorą, visad gerą nuotaiką, toleranciją ir nuo pirmos mūsų bendruomenės steigimosi dienos iki šiol išlaikytą draugystę.

 

 

 

Bendraukime!